خانه
نمایشگاه 1402
معرفی نمایشگاه
گالری تصاویر نمایشگاه
ثبت نام
زمانبندی برگزاری
پلان سالن ها
محل برگزاری
خدمات نمایشگاهی
قوانین و مقررات
مشارکت کنندگان
ثبت نام مشارکت کنندگان
فهرست مشارکت کنندگان
نمایشگاه های گذشته
نمایشگاه 1401
نمایشگاه 1400
نمایشگاه 98
اخبار و اطلاعیه ها
اخبار
اطلاعیه ها
وبلاگ
خدمات نمایشگاهی
کتاب نمایشگاه

نمایشگاه بین‌المللی فولاد 1402

کیش - 2 - 4 آبان 1402

سمپوزیوم و نمایشگاه بین المللی فولاد 1395

نوزدهمین دوره سمپوزیوم سالانه فولاد- که زمستان هر سال توسط انجمن آهن و فولاد ایران و با همکاری یکی از واحدهای فولاد کشور در یکی از شهرهای صاحب صنعت برگزار می گردد- ۱۰ و ۱۱ اسفند سال جاری با رویکرد راهکارهای ایجاد تکنولوژی های نو، تولید و استفاده از فولادهای نوین در صنعت فولاد کشور و با یاری شرکت فولاد ناب در تبریز برگزار خواهد شد.

گفتنی است حضور شرکتهای صاحب نامی چون فولاد ناب، فولاد آذربایجان، گسترش فولاد تبریز، گروه فولاد ارومیه، مجتمع فولاد صنعت بناب، مجتمع فولاد شاهین بناب، گروه صنعتی درپاد تبریز، طرحهای در دست اقدام از جمله طرح فولاد میانه، آذربایجان را از جایگاه ویژه ای در صنعت فولاد ایران برخوردار و منطقه را مستعد رشد و توسعه این صنعت مادر ساخته است. افزون بر این برخورداری از مرز مشترک با کشورهای آذربایجان ، ارمنستان و ترکیه منطقه را از یک موقعیت اقتصادی استراتژیک و منحصر به فرد بهره مند کرده است.) این سمپوزیوم همه ساله قاطبه فعالان عرصه فولاد از بالاترین مقام اجرائی دولتی گرفته تا بزرگترین واحدهای تولید کننده فولاد (دولتی، نیمه خصوصی و خصوصی، شرکتهای مرتبط با این صنعت، صنایع بالادستی و پایین دستی، متخصصین و ... را گردهم می آورد تا در زمینه آخرین دستاوردهای پژوهشی، بررسی موانع و چالشها، نحوه تعامل با یکدیگر و راهکارهای پیشبرد اهداف به بحث بنشینند. همواره در کنار برگزاری سمپوزیوم، نمایشگاهی جهت ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی و صنعتی در زمینه های مختلف نرم افزار و سخت افزار مورد استفاده در صنایع فولاد و معادن وابسته آن، همچنین نمایش جدیدترین محصولات فولادی دایر می شود. نمایشگاه پارسال نیز با حضور ۲۶۰ شرکت ایرانی و نمایندگی های ۲۵ شرکت خارجی از کشورهای انگلستان، ایتالیا، آلمان، فرانسه، هلند ، سوئیس، سوئد، ترکیه، اتریش، چین، یونان، اکراین، هند و امارات متحده عربی در سطح بین المللی و با شکوهی خیره کننده در فضایی به وسعت ۱۲۰۰۰ مترمربع از 4 تا 6 اسفند به مدت سه روز با حمایت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس فولاد مبارکه، فولاد خوزستان، فولاد اکسین خوزستان، پیشگام تجهیز صنعت و یگانه اندیش صنعت در جزیره کیش برگزار شد.

بهرام سبحانی مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان، عزیز قنواتی مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان، احمد کرمی مدیرعامل شرکت آسکوتک المان، امیر مسعود هراتیان مدیرعامل وقت شرکت فولاد هرمزگان، احمد کارگهی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد، محمدمهدی مبین مدیر عامل شرکت فرامبين فولاد یاران و ... از جمله بازدیدکنندگان ویژه دوره قبل این نمایشگاه بودند.